Yellow Better

PORTAL EDUKACYJNO-SPOŁECZNOŚCIOWY DO NAUKI JĘZYKÓW

Yellow Better to społeczność tworzona przez przedstawicieli różnych krajów.
Osób, które w wirtualnym świecie chcą się spotykać, aby wzajemnie uczyć się języków, wymieniać doświadczeniami, a przede wszystkim poznawać swoje kultury i zwyczaje.

Wyobraź sobie, że to Ty decydujesz, jak, gdzie, kiedy, ale przede wszystkim czego się uczysz. Nad Twoją głową nie stoi żaden egzaminator. Nikt Cię nie przepytuje i zawsze możesz liczyć na wsparcie.

A jeśli dobrze władasz jakimś językiem – sam możesz wcielić się w rolę nauczyciela
i pomagać innym.

To właśnie jest esencja całego Yellow Better. Uczyć się poprzez zabawę i obcowanie z językiem, nawiązując przy tym znajomości z ludźmi z całego świata.

Doświadcz języków w łatwy i przyjemny sposób wyruszając w wirtualną podróż do miejsc, których język i kulturę chcesz poznać.

Sprawdź poniższy film i poznaj jedną z wielu funkcjonalności Yellow Better.

Wizja, czyli po co powstało Yellow Better?

Yellow Better to odpowiedź na efekt ciągłej globalizacji, którą możemy obserwować na całym świecie już od wielu lat. Znajomość języków staje się niezbędna, czy to w przypadku chęci podjęcia pracy, studiowania za granicą, czy chociażby podróżowania.

Tradycyjne metody nauki w szkole nie zawsze są skuteczne, ale przede wszystkim nie uczą „żywego języka”, którym mieszkańcy danego kraju posługują się na co dzień. Czym bowiem jest wkuwanie na pamięć słówek, bądź uczenie się kilkunastu czasów?

Tak naprawdę liczy się nauka praktycznego języka, z którego faktycznie chcemy i możemy korzystać.

Głównym celem funkcjonowania platformy Yellow Better jest chęć zrzeszania ludzi z całego świata, którzy wspólnie będą mogli się uczyć. Nie tylko zyskując coraz większe umiejętności w posługiwaniu się językami obcymi, ale także odbywając swego rodzaju „podróż” po danym kraju – za pomocą obcowania z jego opiekunem.

Zalety Yellow Better

Poznaj korzyści, jakie przynosi uczestnictwo w tym rewolucyjnym projekcie.

Jak to działa?

Jak z serwisu będą korzystali jego użytkownicy.

Użytkowników można podzielić na 2 podstawowe grupy: uczeń oraz nauczyciel.

Uczeń

Będąc uczniem dokonujesz wyboru języka, którego chcesz się uczyć, a następnie wybierasz nauczyciela, który pomoże Ci przyswoić dany język.

Ważne – Twój nauczyciel nie tylko nauczy Cię odpowiedniego posługiwania się danym językiem, ale dzięki niemu poznasz także kulturę, zwyczaje, a może nawet kuchnię w jego kraju.

Nauczyciel

Będąc nauczycielem definiujesz, jakiego języka chcesz nauczać. Następnie oczekujesz na swojego ucznia. Jeśli się „dogadacie” – możecie przystąpić do wspólnej nauki.

Ważne – jako nauczyciel masz szansę nie tylko przekazać swojemu uczniowi praktyczną wiedzę na temat samego języka. Możesz również „zarazić” go swoją kulturą oraz przekazać cenną wiedzę na temat kraju, z którego pochodzisz.

Jeśli doskonale posługujesz się jakimś językiem, a jednocześnie chciałbyś się nauczyć dodatkowego – możesz być jednocześnie uczniem i nauczycielem. W tym samym czasie wykorzystując swoją wiedzę i uczyć innych Twojego języka, kultury i nie tylko. A także możesz pobierać nauki od osoby, której język chcesz dopiero poznać!

Jak będzie przebiegała nauka? To zależy tylko od ucznia oraz nauczyciela! Sami dostosujecie sposób nauczania i czas, w jakim postanowicie to robić.

Płatności

Jak serwis będzie na siebie zarabiał.

Wdrożenie serwisu, jego rozwój, wszelkie rozwiązania technologiczne, a także promocja będą możliwe dzięki funduszom pozyskanym ze sprzedaży tokenów.

Blockchain w  BetterPay

Dowiedz się więcej o technologi blockchain w BetterPay. 

Czym jest Betterpay?

Co ma zapewnić rozwój

projektu Yellow Better?

Dlaczego warto?

Łączy w sobie zalety najbardziej popularnych serwisów społecznościowych takich jak Facebook, czy Linkedin. A jednocześnie swoim użytkownikom daje wartość dodaną w postaci łatwej nauki języków obcych.

Wyobraź sobie, że to Ty decydujesz, jak, gdzie, kiedy, ale przede wszystkim czego się uczysz. Nad Twoją głową nie stoi żaden egzaminator.

Nikt Cię nie przepytuje i zawsze możesz liczyć na wsparcie.

A jeśli dobrze władasz jakimś językiem – sam możesz wcielić się w rolę nauczyciela
i pomagać innym.

To właśnie jest esencja całego Yellow Better. Uczyć się poprzez zabawę i obcowanie z językiem, nawiązując przy tym znajomości z ludźmi z całego świata.

Jest to projekt prowadzony przez profesjonalistów z dziedziny marketingu, IT, inwestowania, a także zarządzania.

Połączenie tak bogatego doświadczenia daje gwarancję, że Yellow Better odniesie sukces.

Zarówno uczestnicy (uczniowie, jak i nauczyciele), a także inwestorzy mają dostęp do pełnej informacji na temat kosztów oraz zysków, które mogą wygenerować.
Projekt został dokładnie opracowany zarówno merytorycznie, technicznie, jak i praktycznie. Okres koncepcyjny poprzedziły liczne badania i analizy. Nie ma w nim miejsca na zbędne ryzyko czy braki.

Partnerzy projektu

Czyli kto wspiera Yellow Better.

Twórcy

Pomysłodawcy i osoby stojące za realizacją i sukcesem projektu.

Doradcy

Kontakt

Chcesz wiedzieć więcej na temat projektu?

INFO@YELLOWBETTER.COM

Polityka prywatności

Bądź na bieżąco

Zapisz się na newslettery,

aby nie ominąć żadnej ważnej informacji na temat startu i rozwoju Yellow Better.


Znajdź nas w mediach:

Media o nas

Zobacz, co mówią i piszą o naszym projekcie inni.

ZOBACZ

Blog

Sprawdź, co sami piszemy o Yellow Better.

ZOBACZ